איך סדר בביטוחים יכול לחסוך לך הרבה כסף?

אם גם אתם משלמים מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש על כיסויים ביטוחיים, אתם חייבים להכיר את השרות שלנו "עושים סדר בביטוחים".

כיום, המודעות בצורך כיסוי ביטוחי למשפחה עלה וזאת אודות לחברות הביטוח הישירות וגם לחברות הביטוח הוותיקות המשווקות כל היום באמצעי התקשרות השונים את חשיבותן של כיסוי ביטוחי מכל סוג. כתוצאה מכך, מרבית הישראלים רוכשים ביטוחים מסוגים שונים.

התופעה

חוסר מקצועיות

ישראלים רבים רוכשים ביטוח באמצעות הטלפון או דרך משווקי ביטוח לא מקצועיים. אך רכישת ביטוח חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע בעל רישיון מטעם משרד האוצר לשווק תוכניות ביטוח. לכן, שימו לב שאתם רוכשים ביטוח רק עם מומחה בעל רישיון ועם ניסיון עשיר מוכח.

הבעיה

משלמים כפול

כתוצאה מרכישת ביטוח לא על ידי מומחה בעל רישיון מטעם משרד האוצר ניתן לראות יותר ויותר תופעה של כפל ביטוח. מה זה כפל ביטוח? כאשר קונים פוליסה זהה ביותר מחברת ביטוח אחת אנו בעצם מבוטחים פעמיים על אותו שרות. למה לשלם כפול? בביטוח חיים וגם בביטוח תאונות אישיות תקבלו פיצוי מכל חברה. האם באמת תדעו את מי לתבוע?

הפתרון

עושים סדר בביטוחים עם מומחים!

צוות המומחים שלנו מכיל את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בעלי ניסיון עשיר בתחום הביטוח והחיסכון. השרות ניתן ללא עלות וללא התחייבות לבעל פוליסות ביטוח קיימות. ניתן לעשות סדר בביטוחים על ידי פגישה אישית במשרדי החברה או בבית הלקוח בתאום מראש ובדיקת רלוונטיות טרם הפגישה.

צרו קשר

השרות ניתן ללא עלות וללא התחייבות!

למה להשתמש בשרות "עושים סדר בביטוחים"?

ביטוח הוא עולם מורכב ומסובך ובטח למי שלא מבין בתחום. לכן, צוות המומחים שלנו פיתח שיטה ייחודית לבדיקת ביטוח ומצליח לעשות סדר לאלפי משפחות בישראל בכל שנה. השיטה חוסכת למבוטחים אלפי שקלים בשנה וזאת עקב:

בדיקת כפל ביטוח וביטול הביטוח המיותר

איתור וביטול ביטוח שאין באמת צורך בו

בדיקת גובה הפרמיה על כיסוי הביטוח

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח?

חשוב לדעת:

השרות ניתן ללא עלות וללא התחייבות!

אם אתם צריכים עזרה ורוצים לעשות סדר בביטוחים ולהוזיל את עלויות הביטוח שלכם, פנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר או בטלפון 052-9098078 ונשמח לעזור לכם לעשות סדר בביטוחים.