התקשרו והוזילו את הפוליסה שלכם:

הוזילו את עלויות הפוליסה שלכם

באופן מיידי ובעשרות אחוזים!

הוזילו את עלויות הפוליסה שלכם באופן מיידי ובעשרות אחוזים!

מלאו וקבלו יעוץ חינם להוזלת הפוליסה שלכם:

קצת עלינו

סגנון היא אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות בענף הביטוח בישראל, בעיקר בתחומי ביטוחי החיים והבריאות. השילוב בין ידע מקצועי מעמיק, לבין חשיבה מקורית וחדשנית, תוך הקפדה על מתן שירות מעולה, מוכיח את עצמו עם למעלה מ- 20,000 לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים.

רפורמה חדשה בתחום ביטוחי החיים והבריאות, מאפשרת לך בבדיקה קצרה וחינמית, לדעת שהפוליסה שלך מעודכנת לצרכיך, מונעת כפל ביטוחים ותשלומי יתר ולהוזיל את עלויות הפוליסה בעשרות אחוזים.

הבדיקה נעשית בחינם!

מקצוענות

מקצוענות בביטוח

הצוות הבכיר שלנו הוא בוגר CLU ונחשב לאוטוריטה במגוון תחומים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, מיסוי ועוד. אנו יוזמים השתלמויות והכשרות מקצועיות להעלאת הרמה המקצועית ומופיעים כמשתתפים וכמרצים בכנסים שונים.

חדשנות

חדשנות ביטוחית

סוכנות מקורית וחדשנית המתמודדת עם בעיות מורכבות. לקוחות סגנון נהנים מפתרונות ייחודיים המשלבים כיסוי ביטוחי מושלם והטבות מס מירביות.

שירות לקוחות

שירות כערך עליון

שירות מעולה ללקוחות גדולים וקטנים כאחד. מערך הסוכנים נהנה מתמיכה מקצועית וארגונית כולל קשר ישיר למחשב המרכזי של חברות הביטוח. אנו משקיעים בלקוחותינו כי הם הנכס היקר ביותר.

מלאו וקבלו יעוץ חינם להוזלת הפוליסה שלכם:

ההתמחויות שלנו

ביטוח חיים וסיכונים

ביטוח חיים וסיכונים

סגנון מתמחה בתחום ביטוח החיים. התמחות זו מקנה לנו ניסיון רב וידע מקצועי העומדים לרשות לקוחותינו.

ביטוח בריאות ותכניות בריאות

אנו מציעים תוכניות בריאות אטרקטיביות המותאמות לכל משפחה ולכל כיס. פנו אלינו- המומחים שלנו ייעצו לכם בפתרון כל בעיה ויגבשו יחד איתכם מענה לביטוח הרפואי המתאים בדיוק עבורכם.

אייקון ביטוח חיים
ביטוח סיעודי אייקון

ביטוח סיעודי

סוכני הביטוח שלנו יטפלו בכם במקצועיות, יעילות ובאופן אישי. המחירים שלנו אטרקטיביים כמו חברות הביטוח הישיר אבל אצלנו בסגנון אתם מקבלים שירות אישי ומסור!

ביטוח משכנתא

יש באפשרותכם להעביר את ביטוח המשכנתא מהבנק אל אחת מחברות הביטוח העוסקות בכך ולחסוך כסף רב. מלבד החיסכון שיווצר תיהנו מסוכן מקצועי שיטפל בכם טיפול מסור ואישי לאורך השנים. כל הבירוקרטיה מול הבנק מבוצעת על ידינו!

ביטוח משכנתאות אייקון

מלאו וקבלו יעוץ חינם להוזלת הפוליסה שלכם: